możesz za darmo zarejestrować swoją nazwę nadawcy?

Wstecz

Możesz tak skonfigurować swój panel , że pozwoli on wysyłać SMSy nie tylko z losowego numeru telefonu, ale również z nazwą Twojej firmy jako nadawcy. Sama rejestracja nadawcy jest całkowicie darmowa, a w przypadku większej ilości wysyłek cena za MaxSMS bardzo dynamicznie spada (dowiedz się więcej).

W oknie wysyłki SMS jest dostępnych kilka podstawowych nazw. Jeśli jednak chcesz zarejestrować swoja własną, unikalną nazwę możesz skorzystać z przycisku dostępnego obok listy nazw:  +Dodaj swoja nazwę.

 

wlasna nazwa nadawcy sms 1

 

Po wybraniu tej opcji pojawi się okno kreatora w którym będzie można wpisać jednorazowo nawet kilka nazw, które będą od tej pory adresatami naszych wiadomości.

Trzeba pamiętać, że nazwa nadawcy może zawierać tylko znaki standardowe (czyli nie można używać polskich znaków, zobacz czym dokładnie są znaki standardowe) oraz, że nazwa nadawcy może zawierać minimalnie 2 znaki, a maksymalnie 11 wliczając w to znaki spacji (odstępy).

Następnym krokiem w procesie rejestracji jest wygenerowanie i wydrukowanie oświadczenia

 

wlasna nazwa nadawcy sms 2

 

Wydrukowane oświadczenie należy podpisać i zeskanować (można też zrobić zdjęcie dokumentu). Tak przygotowany plik można w kolejnym kroku załadować za pomocą przycisku przeglądaj do kreatora nazw nadawcy, bądź przesłać na adres bok@promosms.com

 

wlasna nazwa nadawcy sms 3

 

Dzięki tym krokom nazwa nadawcy zostanie poprawnie zarejestrowana i po otrzymaniu potwierdzenia drogą mailowa będzie możliwe wysyłanie wiadomości za pomocą wyjątkowej nazwy nadawcy.

Zobacz również dlaczego warto wysyłać MaxSMSy.

Przeczytaj również

  SMSy reklamowe nie muszą irytować. Dobrze zaplanowana kampania SMS może znacząco zwiększyć... Czytaj więcej...

  SMSy reklamowe nie muszą irytować. Dobrze zaplanowana kampania SMS może znacząco zwiększyć...

  5 cech skutecznej kampanii SMS

  Z naszych badań i analiz wynika, że większość użytkowników serwisu PromoSMS.pl choć raz zadała... Czytaj więcej...

  Z naszych badań i analiz wynika, że większość użytkowników serwisu PromoSMS.pl choć raz zadała...

  Eko czy MaxSMS – oto jest pytanie!

Znajdź nas