zmiana głównego adresu mail jest banalnie prosta?

Wstecz

Potrzebujesz zmienić swój główny adres e-mail (loginu) służący do logowania się w naszym Panelu? Teraz możesz to zrobić samodzielnie.

 

Po zalogowaniu się swoimi aktualnymi danymi, przechodzimy do zakładki Ustawienia, a następnie  Zmiana hasła lub adresu e-mail. W tym miejscu możemy zmienić hasło dostępu do panelu, ale również login. Aby tego dokonać należny wybrać pokaż opcje zaawansowane

 

2

 


Rozwijana lista oferuje możliwość zmiany różnych danych. Możemy np. zmienić hasło do panelu, bez konieczności zmiany hasła do API (dzięki opcji Haslo tylko do Panelu SMS). Aby wybrać opcję zmiany adresu (loginu) należy wybrać ostatnia pozycję na liście: Adres e-mail.

 

3

 


Dzięki powyższym operacjom znaleźliśmy się w miejscu dającym możliwość zmiany interesujących nas danych. W celu autoryzacji zadania rubryka Aktualne hasło do Panelu wymaga wpisania hasła użytkownika (hasła używanego przy logowaniu się w panelu). Rubryka Adres e-mail to miejsce w którym należy wpisać nowy główny adres użytkownika (login). Ostatnim krokiem jest odwiedzenie swojej skrzynki (adres mail, który do tej pory był skojarzony z kontem w panelu) i kliknięcia linka potwierdzającego w mejlu otrzymanym z PromoSMS.pl.

 

4

Przeczytaj również

  SMSy reklamowe nie muszą irytować. Dobrze zaplanowana kampania SMS może znacząco zwiększyć... Czytaj więcej...

  SMSy reklamowe nie muszą irytować. Dobrze zaplanowana kampania SMS może znacząco zwiększyć...

  5 cech skutecznej kampanii SMS

  Z naszych badań i analiz wynika, że większość użytkowników serwisu PromoSMS.pl choć raz zadała... Czytaj więcej...

  Z naszych badań i analiz wynika, że większość użytkowników serwisu PromoSMS.pl choć raz zadała...

  Eko czy MaxSMS – oto jest pytanie!

Znajdź nas