możesz zarabiać dzięki wysyłce SMS?

Wstecz

Usługa SMS-INFO przygotowana dla klientów PromoSMS.pl to narzędzie, z którego może skorzystać każdy potencjalny odbiorca SMS. System pozwala wysyłać regularnie wiadomości do subskrybentów, co pozwoli klientowi generować dodatkowe zyski przy równoczesnym informowaniu odbiorców o wszystkich ważnych wydarzeniach. 

 


Po zalogowaniu się swoimi aktualnymi danymi, przechodzimy do zakładki Ustawienia, a następnie Ustawienia zaawansowane. W tym miejscu możemy znaleźć zakładkę SMS-INFO w której będziemy mogli skonfigurować naszą usługę. 

 

7


W przypadku gdy nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z tej opcji, lista dostępnych usług będzie pusta. Aby zmienić ten stan rzeczy należy wybrać opcję “+ Dodaj stronę“.

 

8


Naszym oczom ukaże się okno konfiguracji SMS-INFO dzięki którym masowa wysyłka SMS wpłynie na zarabianie pieniędzy.

Pierwszym elementem który musimy ustalić, to nazwa subdomeny (2) pod którą będzie dostępny Panel, dzięki któremu nasi odbiorcy będą mogli zapisać się do płatnej subskrypcji. Następnym krokiem jest ustalenie nazwy nadawcy (3, nawę można wybrać spośród zarejestrowanych wcześniej) od którego odbiorcy będą otrzymywać wiadomości. Następny, bardzo ważnym krokiem, jest

. Jest to niezbędne w przypadku gdy chcemy zarabiać na naszym wysyłaniu wiadomości SMS. Aby tego dokonać należy zaznaczyć opcję “Obsługa płatności PayU” (4).

 

9


Opcje abonamentowe to miejsce w którym ustalamy konkretne propozycje wysyłki dla naszych subskrybentów, wraz z cenami za konkretne opcje. Nazwa opcji to miejsce w którym ustalamy jaką nazwę ma mieć konkretna subskrypcja (np. “subskrypcja miesięczna”). W rubryce obok wpisujemy cenę netto za dana usługę, natomiast w “przypisz do etykiety” wybieramy etykietę (patrz Zarządzanie kontaktami) pod która będą zapisywane numery klientów, którzy się na taką subskrypcję zdecydują.

Można oczywiście dodać nieskończoną ilość opcji abonamentowych dzięki przyciskowi Dodaj opcję (5).  Oczywiście nie musza być one zawsze płatne. 

Pozostałe opcje warte uwagi:

Tekst wprowadzający – tutaj wpisz tekst widoczny na stronie [twoja nazwa].sms-info.pl który opisze proponowane usługi i zachęci do skorzystania z nich.

Treść SMS z jednorazowym hasłem – tutaj wpisz treść wiadomości, która przyjdzie do końcowego użytkownika wraz z hasłem potwierdzającym subskrypcję.

Treść SMS z podziękowaniem i potwierdzeniem rejestracji – pod koniec procesu użytkownik otrzyma podziękowanie za dokonanie rejestracji. W tym miejscu możesz wpisać treść tej wiadomości.

Treść podziękowania na stronie – podziękowanie pojawi się również na stronie. Nie musi być ono identyczne jak w wiadomości, wystarczy np. “Dziękujemy. Rejestracja przebiegła pomyślnie”.

Regulamin – jest to bardzo ważna opcja do której uzupełnienia zachęcamy każdego.


Pod koniec każdej konfiguracji należy aktywować usługę SMS-INFO. Aby tego dokonać należy zaznaczyć opcję Usługa aktywna (1).

Przeczytaj również

  SMSy reklamowe nie muszą irytować. Dobrze zaplanowana kampania SMS może znacząco zwiększyć... Czytaj więcej...

  SMSy reklamowe nie muszą irytować. Dobrze zaplanowana kampania SMS może znacząco zwiększyć...

  5 cech skutecznej kampanii SMS

  Z naszych badań i analiz wynika, że większość użytkowników serwisu PromoSMS.pl choć raz zadała... Czytaj więcej...

  Z naszych badań i analiz wynika, że większość użytkowników serwisu PromoSMS.pl choć raz zadała...

  Eko czy MaxSMS – oto jest pytanie!

Znajdź nas