dużą wysyłkę można wstrzymać lub rozłożyć w czasie

Wstecz

Kampanie SMS często mają na celu wywołanie pewnej reakcji u odbiorcy, np. zachęcenie do oddzwonienia w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Przy dobrze skonstruowanej bazie numerów odzew czasem przerasta najśmielsze oczekiwania. Przy dużej ilości wysłanych SMS możemy nie być w stanie odbierać telefonów wszystkich zainteresowanych. Nowa funkcjonalność wprowadzona do panelu pozwoli na uniknięcie takiej sytuacji.

Od niedawna wszyscy użytkownicy PromoSMS otrzymali możliwość zarządzania wysyłka podczas jej trwania. Teraz możemy ustalić z jaką prędkością będą wysyłane nasze wiadomości, jak również wstrzymać całą wysyłkę na określony czas.

 

Wstrzymanie wysyłki

 

Aby mieć możliwość ingerencji w parametry wykonanej wysyłki należy przejść w miejsce Ustawienia >> Ustawienia ogólne >> Wstrzymywanie i limit prędkości wysyłki.

 

 

Po pojawieniu się klikniętej zakładki znajdziemy tam opcje wstrzymywania wysyłki. Z listy rozwijalnej możemy wybrać konkretny przedział czasowy, a następnie zatwierdzić swoj wybór klikając  w przycisk Wstrzymaj wysyłanie wiadomości.

 

 

Oczywiście w każdej chwili możemy wznowić wysyłkę. Wystarczy kliknąć przycisk Wznów wysyłanie wiadomości.

 

 

 

Ustalenie prędkości wysyłki

 

Nowe funkcje pozwalają również na określenie prędkości wysyłki. Poniżej opcji związanych z wstrzymywaniem wysyłania znajdziemy suwak pozwalający określić ilość wiadomości wychodzących z systemu w przedziale 10 minut. Przesuwanie suwaka w lewą stronę pozwoli na spowolnienie wysyłki. Po wyborze satysfakcjonującego tempa należy pamiętać o zatwierdzeniu dokonanych zmian za pomocą przycisku Zapisz.

 

Aby wiadomości były wysyłane najszybciej jak to możliwe należy ustawić suwak w pozycji maksymalnie po prawej stronie. O prawidłowym ustawieniu parametru poinformuje komunikat obok podziałki o treści Bez ograniczeń. Po wszelkich zmianach zawsze trzeba pamiętać o zatwierdzeniu ich przyciskiem Zapisz.

 

 

Przeczytaj również

  SMSy reklamowe nie muszą irytować. Dobrze zaplanowana kampania SMS może znacząco zwiększyć... Czytaj więcej...

  SMSy reklamowe nie muszą irytować. Dobrze zaplanowana kampania SMS może znacząco zwiększyć...

  5 cech skutecznej kampanii SMS

  Z naszych badań i analiz wynika, że większość użytkowników serwisu PromoSMS.pl choć raz zadała... Czytaj więcej...

  Z naszych badań i analiz wynika, że większość użytkowników serwisu PromoSMS.pl choć raz zadała...

  Eko czy MaxSMS – oto jest pytanie!

Znajdź nas