Abonament

Wstecz

Kampanie SMS często mają na celu wywołanie pewnej reakcji u odbiorcy, np. zachęcenie do oddzwonienia w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Przy dobrze skonstruowanej bazie numerów odzew czasem przerasta najśmielsze oczekiwania. Przy dużej ilości wysłanych SMS możemy nie być w stanie odbierać telefonów wszystkich zainteresowanych. Nowa funkcjonalność wprowadzona do panelu pozwoli na uniknięcie takiej sytuacji.

Technologia wysyłki MMS pozwala na szybkie i łatwe przesyłanie plików multimedialnych na telefony komórkowe. Taka możliwość daje również nasz panel, a jak dokładnie wygląda proces takiej wysyłki można dowiedzieć się poniżej.

Miła niespodzianka czeka wszystkich deweloperów chcących przetestować PromoSMS na potrzeby swoich projektów. Użytkownicy kont punktowych mogą dla swojego konta utworzyć subkonto użytkownika testowego tj. konto dzięki któremu będzie można bez zobowiązań testować nawet duże wysyłki dzięki faktowi, iż wszystkie operacje na nim dokonywane są symulowane na potrzeby prac deweloperów.  

Możesz tak skonfigurować swój panel , że pozwoli on wysyłać SMSy nie tylko z losowego numeru telefonu, ale również z nazwą Twojej firmy jako nadawcy. Sama rejestracja nadawcy jest całkowicie darmowa, a w przypadku większej ilości wysyłek cena za MaxSMS bardzo dynamicznie spada (dowiedz się więcej).

Czasem zdarza się zapomnieć o niskim stanie konta. Jest to szczególnie frustrujące gdy nagle trzeba wysłać spora liczbę SMSów. Jednak jak ze wszystkim, również z tym problemem można sobie łatwo poradzić.

Potrzebujesz zmienić swój główny adres e-mail (loginu) służący do logowania się w naszym Panelu? Teraz możesz to zrobić samodzielnie.

 

Po zalogowaniu się swoimi aktualnymi danymi, przechodzimy do zakładki Ustawienia, a następnie  Zmiana hasła lub adresu e-mail. W tym miejscu możemy zmienić hasło dostępu do panelu, ale również login. Aby tego dokonać należny wybrać pokaż opcje zaawansowane

 

Przeczytaj również

  SMSy reklamowe nie muszą irytować. Dobrze zaplanowana kampania SMS może znacząco zwiększyć... Czytaj więcej...

  SMSy reklamowe nie muszą irytować. Dobrze zaplanowana kampania SMS może znacząco zwiększyć...

  5 cech skutecznej kampanii SMS

  Z naszych badań i analiz wynika, że większość użytkowników serwisu PromoSMS.pl choć raz zadała... Czytaj więcej...

  Z naszych badań i analiz wynika, że większość użytkowników serwisu PromoSMS.pl choć raz zadała...

  Eko czy MaxSMS – oto jest pytanie!

Znajdź nas