Kto kliknął w link z SMSa

Wstecz

Do niedawna SMSy nie dawały możliwości zwracania szczegółowych statystyk dotyczących klikalności linków zawartych w treści wiadomości. W tym momencie każdy nasz klient może nie tylko otrzymać informacje na temat tego ile osób otrzymało wiadomość SMS, ale również informację kto wszedł na stronę internetową zawartą w jej treści.

 

 

Aby skorzystać z takiej funkcjonalności należy podczas tworzenia wiadomości SMS w panelu wybrać przycisk "wstaw krótki link".

 

statystyki klikniec sms 1

 

Należy wpisać tam adres strony na która ma prowadzić odnośnik w naszej wiadomości.

statystyki klikniec SMS 2

 

W treści pojawi się znacznik w którego miejsce zostaną wygenerowane indywidualne, dla każdego odbiorcy, adresy dzięki którym panel będzie w stanie zweryfikować ile osób i kto konkretnie kliknął w adres zawarty w wiadomości SMS.

 

statystyki klikniec SMS 3

 

Koszt wysyłki wiadomości nie wzrośnie z uwagi na wykorzystanie nowej funkcjonalności. Wysyłka EkoSMS i MaxSMS  będzie realizowana zgodnie z obowiązującym cennikiem.

 

statystyki klikniec SMS 4

 

W zakładce "Historia zleconych wysyłek" będzie można na bieżąco śledzić nie tylko to czy dane wiadomości zostały odebrane, ale również to czy dany link został kliknięty przez danego odbiorcę i ile osób odwiedziło załączona stronę.

 

statystyki klikniec SMS 5

 

Jeżeli Twoje konto nie posiada możliwości korzystania z Krótkich linków skontaktuj się z nami pod adresem bok@promosms.com. Być może będzie wymagać one aktualizacji w której bardzo chętnie pomożemy.

 

Przeczytaj również

  SMSy reklamowe nie muszą irytować. Dobrze zaplanowana kampania SMS może znacząco zwiększyć... Czytaj więcej...

  SMSy reklamowe nie muszą irytować. Dobrze zaplanowana kampania SMS może znacząco zwiększyć...

  5 cech skutecznej kampanii SMS

  Z naszych badań i analiz wynika, że większość użytkowników serwisu PromoSMS.pl choć raz zadała... Czytaj więcej...

  Z naszych badań i analiz wynika, że większość użytkowników serwisu PromoSMS.pl choć raz zadała...

  Eko czy MaxSMS – oto jest pytanie!

Znajdź nas