API - informacje ogólne

Wstecz

W ostatnim czasie na rynku masowych wysyłek SMS panuje atmosfera permanentnej niepewności w związku z wchodzącymi w życie nowymi przepisami Prawa Telekomunikacyjnego. Eksperci z branży wieszczą szybki koniec wiadomości wysyłanych z losowego numeru telefonu, ale czy ich przewidywania są na pewno trafione?

Angażowanie klientów poprzez rabaty to jedna z najskuteczniejszych form współczesnego marketingu – sprawdza się zarówno w przypadku sklepów internetowych, jak i tradycyjnych sklepów stacjonarnych. Sposobów na dystrybucję rabatów jest bardzo wiele, począwszy od kart podarunkowych, dołączanych do zakupów, a kończąc na e-mail marketingu. Wszystko to można jednak wspomóc najskuteczniejszym sposobem dotarcia do klienta – mobile marketingiem, a dokładniej, wysyłką wiadomości SMS.

Od piątku 18 marca w Kieleckim Parku Technologicznym trwały prace zespołów tworzących tzw. start-upy, czyli nowe projekty. Prace oceniało dzisiaj jury składające się z przedsiębiorców posiadających duże doświadczenie w innowacjach. Głosami inwestorów nagrodzono 3 projekt.

Niedawno mięliśmy okazję poznać kilka ciekawych rozwiązań dzięki którym możemy rozpocząć korzystanie z marketingu SMS w naszych lokalach gastronomicznych. Dzisiaj nadszedł czas na kolejną dawkę rad w tym zakresie.

Potencjał wiadomości SMS jest bardzo często wykorzystywany w prowadzeniu  marketingu lokali gastronomicznych. Praktycznie każdy posiada co najmniej jeden telefon komórkowy, tak samo jak praktycznie każdy korzysta z usług takich lokali. Warto wykorzystać to powiązanie i poprzez  krótkie wiadomości tekstowe zachęcać do skorzystania z usług właśnie Twojego lokalu.

Przeczytaj również

  SMSy reklamowe nie muszą irytować. Dobrze zaplanowana kampania SMS może znacząco zwiększyć... Czytaj więcej...

  SMSy reklamowe nie muszą irytować. Dobrze zaplanowana kampania SMS może znacząco zwiększyć...

  5 cech skutecznej kampanii SMS

  Z naszych badań i analiz wynika, że większość użytkowników serwisu PromoSMS.pl choć raz zadała... Czytaj więcej...

  Z naszych badań i analiz wynika, że większość użytkowników serwisu PromoSMS.pl choć raz zadała...

  Eko czy MaxSMS – oto jest pytanie!

Znajdź nas