Skracacz linków

Wstecz

Skróć link w domenie "Otworz.to" i kontroluj efektywność swoich kampanii

Przydatna funkcjonalność pozwalająca wstawić do treści wiadomości krótki link z przekierowaniem do adresu docelowego, dzięki któremu można śledzić efektywność swoich kampanii SMS.
 

Każdy link tworzony jest w domenie Otworz.to, która sama w sobie zachęca do otworzenia adresu, pod którym można zamieścić dowolny link. Skrócone linki tworzone są z losowymi lub stałymi rozszerzeniami, przykład:

Adres docelowy: https://promosms.com/pomoc/kontakt

Adres skrócony: https://otworz.to/yokB

Zalety stosowania skróconych linków

  • Możliwość zyskania większej ilości znaków w treści wiadomości. Każdy SMS zawiera zazwyczaj 160 znaków, w większości przypadków ilość ta jest wystarczająca, jednak wklejając długie, bezpośrednie linki, ilość znaków, które można wykorzystać na przekazanie informacji, zmniejsza się znacząco. Link w domenie Otworz.to jest rozwiązaniem na długie, bezpośrednie adresy, które można skrócić do postaci zawierającej kilkanaście znaków.
  • Domena Otworz.to, sama w sobie niesie przekaz i wołanie do akcji. Dzięki temu skrócony link umieszczony w odpowiednim kontekście pozwala na ograniczenie ilości tekstu zachęcającego do przejścia na docelowy Landing Page.
  • Śledzenie linków i pobieranie informacji o użytkowniku, który kliknął link i przeszedł na wskazany Landing Page.

Dane zbierane i wyświetlane podczas korzystania ze skróconych linków

  • ilość kliknięć w link,
  • data i godzina kliknięcia,
  • system operacyjny i przeglądarka oraz urządzenie z którego zostało wykonane kliknięcie.

Jak skorzystać z funkcjonalności?

W ramach konta na Platformie PromoSMS.com każdy klient może skorzystać z domeny Otworz.to i skracać swoje adresy. Korzystanie z funkcjonalności bezpośrednio z panelu PromoSMS.com, daje możliwość śledzenia i zbierania informacji o linkach. System Otworz.to jest dostępny również dla osób nieposiadających konta w PromoSMS.com. Wystarczy przejść na stronę Otworz.to i wkleić adres docelowy, aby skrócić dowolny link i wykorzystać go w dowolnym miejscu.