Czarna lista

Wstecz

Czarna lista

Jeśli numer odbiorcy zostanie dodany do czarnej listy, to podczas wysyłki system skontroluje, czy w bazie, do której aktualnie jest realizowana kampania, nie znajdują się numery będące na czarnej liście. Jeśli numer będzie tam umieszczony, to Platforma go pominie i nie wyśle wiadomości.
 

Bezpieczeństwo i kontrola zgody na wysyłki

Każdy odbiorca, do którego kieruje się komunikat marketingowy, powinien wyrazić zgodę na przesyłanie informacji. Jeśli w bazie znajdują się numery tylko ze zgodą na wysyłkę informacji handlowych lub marketingowych, to wszystko jest w porządku. Problem pojawia się wtedy, jeśli odbiorca wycofa tę zgodę. Oczywiście można taki numer po prostu usunąć z kontaktów. Co jednak, jeśli inna osoba / pracownik zaimportuje niezaktualizowane dane do systemu? I tutaj naprzeciw wychodzi funkcja czarnej listy, która gwarantuje, że nawet w przypadku niespójności posiadanej zgody wiadomość na pewno nie zostanie wysłana do osoby, która takich informacji sobie nie życzy.

 

Wygoda

Wszystkie numery, które nie wyrażają zgody na przesyłanie informacji handlowych, można kontrolować w jednym miejscu, bez konieczności przechowywania plików w formie tabeli Excel lub innych niewygodnych formatach. Dostęp do danych jest zawsze i wszędzie, a aktualizacja jest bardzo prosta, wygodna i bezpieczna.

Co ważne - wszystko odbywa się automatycznie, bez naszej ingerencji. Wszystko za nas wykonuje system.