Numer nadawcy VOICE / VMS

Wstecz

Numer nadawcy VOICE / VMS

Numer nadawcy VOICE / VMS to funkcjonalność wiadomości głosowej VOICE, dzięki której można ustawić własny numer 9-cio cyfrowy przy połączeniu głosowym do odbiorców. Użytkownicy zobaczą połączenie przychodzące z określonego numeru a po jego odebraniu odsłuchają nagraną wiadomość VOICE.
 

Numer nadawcy w formie np. numeru Twojej infolinii podniesie prestiż Twojej wiadomości głosowej i przyczyni się, do zwiększenia statystyk odsłuchania wiadomości.

Zastosowanie własnego numeru nadawcy dla wiadomości VOICE umożliwia skuteczniejsze dotarcie do odbiorców z komunikatem głosowym. Odbiorcy znający numer z którego nawiązywane jest połączenie chętniej odbierają połączenie i odsłuchują komunikaty. Numer nadawcy można umieścić dowolny. Może to być numer telefonu stacjonarnego, komórkowego lub np. numer infolinii 0 800. Aby użyć numeru w wiadomości VOICE nalezy najpierw go autoryzować w Panelu Klienta.

 

Autoryzacja nowego numeru nadawcy

Autoryzacja polega na przepisaniu kodu wysłanego w formie wiadomości głosowej lub jako SMS do formularza w Panelu Klienta. Całość nie powinna zająć więcej niż 1-2 minuty. Raz autoryzowany numer można używać w kolejnych wysyłkach wiadomości VOICE. Numery NDI przypisane do konta nie wymagają autoryzacji, dopisywane są niezwłocznie do ustawień. W ten sposób można prowadzić komunikację dwukierunkową poprzez SMS jak również wysyłać komunikaty głosowe prezentując się tym samym numerem nadawcy. Wszystko to bez jakichkolwiek dodatkowych opłat.